کتاب اسپانیایی Sueña 1

دانلود کتاب اسپانیایی Sueña 1

Sueña 1 PDF for free download

دانلود کتاب اسپانیایی Sueña 1 به صورت PDF و رایگان ، از وب سایت ایران کمبریج : سری کتب Sueña  دارای 4 جلد از سطح مبتدی A1 تا سطح پیشرفته ی C1 می باشند. این سطوح طبق سطح بندی اروپایی تعریف میشوند.
در این بخش به معرفی کتاب شماره 1 (مبتدی ترین جلد) از این سری کتاب های آموزش اسپانیایی می پردازیم.

ویژگی های کتاب اسپانیایی Sueña 1

  • این کتاب به عنوان یک کتاب مکالمه محور میباشد. با این حال آموزش دیگر مهارت های زبان در راستای مکالمه در این کتاب محسوس است.
  • برای آماده شدن برای شرکت در آزمون های بین المللی نیز به همین دلیل میتوان از این کتاب بهره گرفت.
  • این کتاب به آموزش مهارتهای زبانی می پردازد: مکالمه ، نوشتار ، درک مطلب ، لغات ، ساختار گرامری و …
  • این جلد از کتاب دارای سطح مبتدی در زبان اسپانیایی میباشد. همچنین این جلد از کتاب شما را به ابتدای سطح متوسط میرساند.
  • سطح این کتاب شامل آموزش از ابتدای سطح A1  و همچنین در ادامه به آموزش سطح A2 به شکل کامل میپردازد. این آموزش تا ابتدای سطح B1 ( ابتدای جلد شماره 2 ) ادامه خواهد داشت.

سطح بندی کتاب Sueña 1

سطح بندی سری کتاب های Sueña به شکل زیر میباشد :

1.    جلد اول

این کتاب به آموزش سطح A1 و A2 میپردازد.

2.    جلد دوم

جلد دوم کتاب Sueña به آموزش سطح B1 زبان اسپانیایی میپردازد.

3.    جلد سوم

جلد سوم کتاب Sueña به آموزش سطح B2 زبان اسپانیایی میپردازد.

4.    جلد چهارم

جلد چهارم کتاب Sueña به آموزش سطح C1 زبان اسپانیایی میپردازد.

پکیج کتاب Sueña 1

  • کتاب زبان آموز – Student Book
  • کتاب کار برای تمرین زبان آموز  – Work Book
  • فایل های صوتی و تصویری کتاب
  • کتاب راهنمای معلم ( ویژه معلمان انگلیسی ) – Teacher’s Book

در این بخش به توضیحات پیرامون جلد شماره 1 این کتاب ( سطح A1 و A2 ) میپردازیم.
تعداد درس ها و عناوین مطالب در کتاب اسپانیایی Sueña 1

این جلد از سری کتاب Sueña شامل 10 درس می باشد. برخی از گرامر ها و نکات ساختاری تدریسی در جلد  شماره 1 ، شامل موارد زیر میباشد:

1.    درس اول

آموزش افعال پایه ای و کاربرد و صرف فعل آنها در ابتدای این درس ارائه میشوند. از دیگر نکاتی که در این درس آموزش داده  میشود: ساختار های لازم برای معرفی خود و صحبت های توصیفی پایه ای پیرامون ویژگی های فردیتان میباشد. در ادامه این درس به معرفی و آموزش ضمایر فاعلی میپردازد. اعداد 0 تا 100 نیز در این درس آموزش داده میشوند.

این درس با آموزش صرف فعل هایی همچون Vivir و Estar شروع میشود. این درس همچنین به آموزش کلمات پرسشی و آموزش ساخت جملات سوالی (¿Dónde? – ¿Cuándo? – ¿Cómo? – ¿Cuál? –  ¿Qué? –  و … ) میپردازد. این درس همچنین به معرفی و آموزش حروف تعریف در زبان اسپانیایی میپردازد. در این درس تطابق جنسیت ، تعداد و حروف تعریف در یک عبارت نیز میپردازد.

2.    درس دوم

در این درس با جملات پرسشی با کلمه پرسشی ” ¿Cuántos/as?   ” میپردازد. بنابراین این درس به مفاهیم کلمات قابل شمارش و غیر قابل شمارش میپردازد.  این درس همچنین به آموزش حروف اضافه برای بیان قیود مکان میپردازد.همچنین این درس در ادامه به آموزش برخی از افعال باقاعده و پرکاربرد اسپانیایی میپردازد.
این درس به آموزش حروف اضافه ی مربوط به مکان ها ( en – sobre – debajo – delante encima – dentro – al lado – detrás   enfrente – ) میپردازد. این درس همچنین به آموزش قیود aquí و allí  و ahí میپردازد. این درس همچنین به ساخت و بیان جملات تفضیلی و مقایسه ای ( ساختار : tan … como    و más / menos … que ) میپردازد.

3.    درس سوم

این درس به آموزش پیرامون موضوع فعالیت های حرفه ای ، و ارتباطات خانوادگی می پردازد. بیان کارهای روزمره و کارهای روتین نیز در این درس آموزش داده میشود. این درس به آموزش افعال باقاعده و بی قاعده اسپانیایی میپردازد. این درس همچنین به آموزش تکمیلی تر جملات سوالی با استفاده از کلمات پرسشی میپردازد. این درس همچنین به آموزش و کاربرد اصطلاحات siempre  و normalmente و a menudo و a veces و nunca و … در جمله میپردازد.

4.    درس چهارم

این درس به آموزش جملات امری میپردازد. این درس همچنین به مرور و آموزش جملات مقایسه ای میپردازد. این درس همچنین به آموزش افعال gustar و encantar و adiar و preferir میپردازد. کاربرد کلمات muy – mucho – poco نیز در این درس آموزش داده میشود.  این درس همچنین به آموزش بیان درد و ناراحتی ، دادن پیشنهاد و قبول و رد کردن درخواست میپردازد. این درس در ادامه به آموزش جملات منفی امر میپردازد.

5.    درس پنجم

این درس به کاربرد فعل preferir میپردازد. این درس همچنین به آموزش ساختار cuando + presente میپردازد. این درس همچنین به آموزش و مرور  muy – mucho – bastante – poco می پردازد. این درس همچنین به اصطلاحات جهت یابی (  a la izqierda – derecha – todo recto – al final – enfrente de  ) نیز میپردازد. در ادامه ی این درس به آموزش ساختار جملات با کلمات قابل شمارش و غیر قابل شمارش میپردازد.

این توضیحات مربوط به 5 درس اول این کتاب میباشد که شامل تمامی اطلاعات لازم پیرامون کسب سطح A1 میباشد. در ادامه ی این کتاب 5 درس با سطح بالاتر و تکمیلی تر برای تکمیل سطح A2 نیز وجود دارد.

در این بخش این کتاب را برای دانلود برای شما عزیزان قرار داده ایم.

با دنبال نمودن پیج اینستاگرام ایران کمبریج از کلیه اخبار و اطلاعات مجموعه آگاه خواهید شد.