بهترین وب سایت آموزش انگلیسی

بهترین وب سایت آموزش انگلیسی

امروزه با توجه به نقش اینترنت در روزمره تمامی انسانها ، استفاده از اینترنت نقشی بسیار تعیین کننده در تمامی زمینه های دارد و آموزشگاه زبان ایران کمبریج به معرفی بهترین وب سایت آموزش انگلیسی برای شما عزیزان می پردازد.

معرفی بهترین وب سایت آموزش انگلیسی

وب سایت Test Your English برای سنجش میزان دایره لغات شماست. در ابتدا می توانید سنجشی از سطح واژگان خود بدست آورید و توضیحی مناسب با سطح شما به شما عزیزان ارایه می گردد.

از دیگر وب سایت های خوب برای آموزش زبان انگلیسی وب سایت Bab.la می باشد. این وب سایت بزرگترین مرجع دیکشنری زبان انگلیسی به شکل آنلاین می باشد و نکته جالب راجع به این وب سایت این است که داده های این وب سایت توسط کاربران آن تعریف شده است.

وب سایت Fraze.it از دیگر وب سایت های خوب برای یادگیری و آموزش زبان انگلیسی می باشد. این وب سایت این قابلیت را به شما می دهد که لغات زبان انگلیسی را در جملات گوناگون بیا موزید و مثال های خوبی برای هر لغت زبان انگلیسی در آن ارایه می شود.

بهترین وب سایت آموزش انگلیسی – بازی های انگلیسی

وب سایت English Central شاید تنها وب سایتی می باشد که به شکل رایگان نمی توانید از آن استفاده کنید و در این لیست به شما اشاره کنیم. این وب سایت کلیپ های کوتاه آموزشی از زبان انگلیسی را برای شما عزیزان فراهم کرده و می تواند به راحتی روی مهارت تلفظ زبان انگلیسی شما کار کند.

از وب سایت Duolingo نیزمی توان از بهترین وب سایت آموزش انگلیسی نام برد. این وب سایت یکی از بهترین بازخورد ها را از کاربرانش در سراسر جهان دارد که دارای محیطی بسیار دوستانه می باشد و از سطوح مبتدی تا پیرفته در 20 زبان متفاوت مسایل آموزشی را پوشش می دهد.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *