تکنیک های ریدینگ آیلتس آکادمیک

تکنیک های ریدینگ آیلتس آکادمیک

یکی از مهارت های کلیدی و نسبتا سخت در آزمون آیلتس آکادمیک مهارت ریدینگ Reading این آزمون می باشد که آموزشگاه زبان ایران کمبریج در این بخش به برخی از تکنیک های ریدینگ آیلتس آکادمیک برای ارتقای نمره آیلتس شما عزیزان در این بخش اشاراتی می کند.
قبل از رجوع به تکنیک های ریدینگ آیلتس آکادمیک بهتر است نکاتی هرچند ساده را در ارتباط با مهارت ریدینگ Reading آزمون آیلتس آکادمیک به شما عزیزان یاداور شویم. بخاطر داشته باشید که می بایست پاسخ های خود را حتما در برگه پاسخ نامه یا همان Answer Sheet وارد کنید زیرا به پاسخ هایی که روی برگه امتحانی می دهید نمره ای تعلق نمی گیرد. شما می توانید در ابتدا پالسخ های خود را وارد برگه امتحالنی کرده و پس از پایان آن ها را وارد برگه پاسخ نامه کنید اما می بایست به محدودیت زمانی خود و درست و به ترتیب وارد کردن پاسخ ها توجه لازم را داشته باشید. همچنین بهتر است که بدانید پاسخ هایتان می بایست با مداد وارد شوند.

تکنیک های ریدینگ آیلتس آکادمیک

تکنیک های ریدینگ آیلتس آکادمیک

تکنیک های ریدینگ آیلتس آکادمیک – Reading

در درجه اول به تیتر و موضوع متنی که در اختیارتان می گذارند دقت نمایید. همچنین به تمام عکسها و یا کلماتی که به شکل خاصی نگارش شده اند برای مثال با حروف بزرگ و یا کج چین شده اند بسیار دقت کنید.
از درک کامل سوالات اطمینان لازم را کسب کرده و سپس شروع به پاسخگویی کنید.
زمان بندی خوب و دقیقی برای خود داشته باشید.
کلمه کلمه متن را نخوانید و زمان زیادی را بر روی یک بخش اختصاص ندهید.
اگر پاسخ سوالی را نمی دانید ، تلاش خود را کرده ولی در نهایت وقت زیادی را صرف آن نکنید.
اگر لغاتی در متن وجود دارند که معانی آن ها را نمیدانید جای نگرانی نیست ، مفهوم کلی متن را متوجه شوید.
به گرامری که در پاسخنامه استفاده می کنید دقت کنید.
در آزمون آیلتس نمره منفی وجود ندارد بنابراین شانس خود را برای پاسخگویی به تمامی سوالات امتحان کنید.

شما عزیزان همچنین برای مشاوره رایگان در زمینه آزمون آیلتس می توانید با شماره های آموزشگاه تماس حاصل نمایید و یا از طریق بخش تماس با ما وب سایت رسمی آموزشگاه زبان ایران کمبریج همواره با مشاورین ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *