اشتباهات رایج زبان انگلیسی

اشتباهات رایج زبان انگلیسی

 

اشتباهات رایج زبان انگلیسی

اشتباهات رایج زبان انگلیسی

آموزشگاه زبان ایران کمبریج در این مطلب به یکی از مفید ترین بخش های آموزش یزبان انگلیسی یعنی ارایه اشتباهات رایج زبان انگلیسی می پردازد. با شناخت این اشتباهات کمتر برای شما این اتفاق می افتد که آن ها را تکرار کنید و می توانید قدمی جدی در تصحیح و بهبود سطح زبان انگلیسی خود داشته باشید. اشتباهاتی که در ادامه مطلب به آن ها اشاره خواهیم کرد مربوط به تمامی زبان آموزانی می باشد که زبان انگلیسی را به عنوان زبان دوم و یا سوم خود می آموزند بنابراین می توان نتیجه گرفت که این اشتباهات موضوعی رایج در بین تمامی زبان آموزان است که امید داریم با ارایه این اشتباهات و نوع صحیح آن ها ایرادات شما عزیزان را به حداقل برسانیم.

 

ارایه اشتباهات رایج زبان انگلیسی

 

  1. استفاده who و which

بهتر است که بدانید برای ارتباط عبارات مربوط به یک فرد از کلمه ربط who  استفاده می شود و برای اطلاعات مربوط به یک شی از حرف ربط  which استفاده می شود.

  1. استفاده از زمان گذشته ساده و حال کامل

زمان گذشته ساده به زمانی بر می گردد که در گذشته اعاز و در گذشته نیز به اتمام رسیده در حالیکه در زمان حال کامل تاثیر کار تا به امروز نیز باقی مانده است.

  1. استفاده از صفات فاعلی و مفعولی

صفات فاعلی توصیف کننده فاعل می باشند و همراه با ing ساخته می شوند در حالیکه صفات مفعولی مربوط به مفعول می باشند و ed می گیرند و یا شکل سوم فعل یعنی past participle آن آورده می شود.

  1. استفاده از افعال modal

دقت داشته باشید که بعد از افعال modal  فعل دوم ( فعلی اصلی جمله ) همواره ساده می آید. افعال modal همانند فعل can ،  may ، must و … می باشد.

  1. همراه شدن فاعلی به همراه Every

تمامی فاعل هایی که به همراه every  می آیند مانند Every Student در درجه اول می بایست گفت که به شکل مفرد می آیند و در درجه دوم باید اشاره کرد که فعل جمله نیز به شکل مفرد ظاهر می شود.

  1. کاربرد حرف اضافه Although

در جملاتی که از حرف اضافه although  استفاده می کنید بخاطر داشته باشید که از حرف ربط but به هیچ عنوان استفاده نکنید.

  1. فعل enjoy

بخاطر داشته باشید که یکی از اشتباهات رایج زبان انگلیسی آوردن حرف اضافه from بعد از فعل enjoy می باشد در حالیکه این فعل به شکل ساده و بدون همارهی حرف اضافه در جمله می آید.

  1. استفاده از کلمه United States

در صورت بکار گیری کلمه United States بخاطر داشته باشید که همواره حرف تعریف the را قیل آن بیاورید.

  1. تفاوت since و for

بخاطر داشته باشید که for برای نشان دهنده طول دوره ای از زمان می باشد در حالیکه since نشان دهنده مبدا زمانی می باشد.

  1. بکار بردن Police

بخاطر داشته باشید که فعل مربوط به فاعل Police همیشه به شکل جمع می آید.

آموزشگاه زبان ایران کمبریج تنها به ارایه برخی از اشتباهات رایج زبان انگلیسی در این مطلب اشاره کرده اما در مطالب بعدی به برخی دیگر از این اشتباهات اشاره خواهیم کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *