آموزش تضمینی زبان اسپانیایی

آموزش تضمینی زبان اسپانیایی

آموزشگاه زبان ایران کمبریج در حوزه آموزش تضمینی زبان اسپانیایی و آمادگی آزمون دله طبق آخرین استانداردهای بین المللی و جهانی و مطابق با اسپانیش کانسیل پیشرو در امر ارائه و برگزاری دوره های آمادگی آموزش تضمینی زبان اسپانیایی میباشد.

آموزش تضمینی زبان اسپانیایی

آموزش تضمینی زبان اسپانیایی

شایان ذکر است که دوره آموزش تضمینی زبان اسپانیایی بر طبق به روزترین استاندارد های بین المللی و جهانی و کاملترین رفرنس از کتاب های آموزشی چیدمان شده است. وبر حسب بازخورد و خروجی دوره ها بین انبوهی از کتاب ها کتاب نئووو پیریزما را برگزیدیم که نسخه آپدیت شدخ این کتاب میباشد.

اساس انتخاب اساتید دوره آموزش تضمینی زبان اسپانیایی

برای بر گزیدن و انتخاب اساتید از تمامی دانشگاههای داخل و خارج از ایران اقدام به همکاری های مؤثری نمودیم و از بسیاری از اساتیدی که تحت نظارت سفارت های اسپانیایی زبان و دارای سوابق درخشانی بوده اند. اعم از نیتیو و بومی و دارای حداقل 10 سال سابقه تدریس آکادمیک بوده اند و برای هرچه مفید تر بودن دوره های آموزش تضمینی زبان اسپانیایی تدارک دیده ایم.

ظرفیت و سخت افزار کلاس های دوره آموزش تضمینی زبان اسپانیایی

بدیهی است دوره آموزش اسپانیایی را بصورت خصوصی و گروهی به صورت کاملا نیمه خصوصی که در دوره های گروهی حدنصاب برای استارت دوره 4 نفر و با 8 نفر ظرفیت کلاس تکمیل میگردد را تدارک دیده ایم و برای سهولت شرکت در این دوره ها برای متقاضیان آموزش تضمینی زبان اسپانیایی هزینه هر ترم را 120 هزار تومان در نظر گرفته ایم . طبیعی است قیمت مناسب و معقول و همچنین در نظر گرفتن شرایط ایده ال از نظر تعداد کم پذیرفته شده در هر دوره مطابق با بروزترین استاندارد های بین المللی و جهانی عنوان بهترین آموزشگاه زبان اسپانیایی را برای آموزشگاه زبان ایران کمبریج در تهران و حتی در ایران را به ارمغان آورده و این برند را مفتخر و مزین به این عنوان ساخته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *