رایتینگ Task 1 آیلتس

رایتینگ Task 1 آیلتس

مهارت رایتینگ را می توان از مهارت های بسیار تعیین کننده در نمره آزمون آیلتس محسوب کرد که در این بخش به رایتینگTask 1 آیلتس در آزمون IELTS می پردازیم. در آزمون جنرال و آکادمیک آیلتس این دو بخش متفاوت می باشند، در بخش آکادمیک آزمون آیلتس ، از سری جداول و یا نمودار هایی استفاده می شود که می بایست در رایتینگ خود آن ها را توصیف کنید. جواب های شما ممکن است نسبت به نوع جداول و اطلاعات حاضر در آن ها متفاوت باشد. زمانی که شما ساختار نوشتن چنین متونی را آموختید می توانید به راحتی آن ها را برای جداول و نمودار های دیگر نیز پیاده سازید.

چطور به رایتینگ Task 1 آیلتس پاسخ دهیم ؟

برای شروع نوشتن بخش رایتینگ Task 1 آیلتس می بایست در درجه اول نمودار را توصیف کنید ريال بعد یک نظر کلی و دیدی کلی نسبت به موضوع ارایه دهید. در ادامه به ارایه جزییات در ارتباط با جدول و موضوع بپردازید. برای introduction و یا همان معرفی موضوع می بایست موضوع کلی جدول و یا نمودار را جزعی تر بیان کرده و به بیان واضح تری توضیح دهید. برای ارایه Overview و یا همان دید کلی می بایست در ارتباط با جزییات مربوط به داده های جدول و یا نمودار اطلاعاتی را بیان کنید. در بخش ارایه جزییات و یا Detail می بایست اطلاعات جزعی تری را در ارتباط با موضوع و شباهت ها و تفاوت های لازم برای بیان در موضوع می پردازیم.

شما عزیزان برای آمادگی در آزمون آیلتس می بایست قبل از شرکت در آزمون آشنایی کامل با تکنیک های آیلتس را داشته باشید. بنابراین به شما پیشنهاد می کنیم که در دوره های آمادگی آزمون آیلتس به شکل نیمه خصوصی و خصوصی در آموزشگاه زبان ایران کمبریج شرکت نمایید. لازم به ذکر است برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره های 88854048 و 88854207 تماس حاصل نمایید.

Related Articles

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *